Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні, 24 травня, під керівництвом голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія та за участі голови районної ради Петра Панчука відбулось засідання колегії районної державної адміністрації. Про підсумки соціально - економічного розвитку Глибоцького району за за І квартал 2017 рік та про стан використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення ТзОВ «Мрія Глибочини» на території Глибоцького району проінформував начальник управління агропромислового комплексу та економічного розвитку  райдержадміністрації Дорін Тарица, про показники, які впливають на стан надходження платежів до бюджету Пенсійного фонду доповів Степан Лазоренко – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Також розглянуто наступні питання: про стан забезпечення містобудівною документацією та укладання органами місцевого самоврядування договорів на сплату пайової участі на розвиток інфраструктури населених пунктів району; про стан виконання рішення про стягнення на користь ПФУ; про виконання вимог законодавства з організації військового обліку на території Багринівської сільської ради.

За результатами розгляду всіх питань проекти рішень колегії було доповнено необхідними дорученнями та прийнято відповідні рішення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації.