Вшанування переможців олімпіад та конкурсів «Юна еліта Глибочини 2017»

Сьогодні, 24 травня, в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди вшанування переможців та призерів учнівських олімпіад та конкурсів «Юна еліта Глибоччини - 2017». На святі були присутні гості, які прийшли розділити гордість та радість за молоду творчу еліту району. Перший заступник голова районної державної адміністрації Віталій Коломієць також привітав дітей з їх досягненнями та здобутками. «Дорогі учні, пам’ятайте, що саме ви, діти рідної землі, є її найбільшим скарбом, багатством і надією. Живіть так, щоб вами завжди пишалися батьки, вчителі, друзі та наша славна Україна» - зазначив Віталій Кирилович.

Кожному учню було вручено цінні подарунки. Відзначали тих учнів, кому пощастило представляти область на заключних етапах олімпіад та конкурсів.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Вшанування переможців олімпіад та конкурсів «Юна еліта Глибочини 2017».