В селі Кам'янка відбулось урочисте відкриття ДНЗ

01 червня, в Міжнародний день захисту дітей, відбулось урочисте відкриття Кам’янського дошкільного навчального закладу № 3. Різнокольорові повітряні кулі, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і величезна кількість подарунків - все говорило про те, наскільки значимо відкриття дитячого садка для жителів села. Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали: народний депутат України Григорій Тіміш, заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук, керуючий справами Чернівецької обласної ради Микола Борець, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксана Палійчук, заступник голови РДА Ілля Лопуляк, керівник апарату РДА Валентина Безверхня, голова Асоціації органів місцевого самоврядування Глибоцького району Михайло Сирбу, голова Старововчинецької сільської ради Петро Остафійчук, керівники установ та організацій району. Ігор Миколайович привітав громаду села Кам’янка із урочистим відкриттям дошкільного навчального закладу, зазначивши: «У такий нелегкий для країни час є все ж таки і радісні моменти, такі як відкриття дошкільного навчального закладу для майбутнього нашої держави – для наших дітей». З вітальним словом до присутніх звернувся голова РДА Георгій Придій, який зазначив, що приміщення дошкільного закладу допоможе нашим маленьким громадянам відчути тепло домашнього вогнища, де проходить дитинство, з якого починається стежка у велике життя, від якого залежить якою стане Людина. Гості радісної події привітали дітей, їхніх батьків та колектив працівників із отриманням нового затишного садочку та побажали всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі. Після завершення урочистостей гості мали змогу оглянути затишні і світлі кімнати дошкільного навчального закладу та на власні очі переконатися у тому, що тут створено всі необхідні умови для комфортного перебування та виховання дітей. Дитячий садок розрахований на 60 місць. У закладі є сучасне технологічне обладнання, нові іграшки та меблі, що дозволить у повній мірі забезпечити кожній дитині всебічний і гармонійний розвиток, якісну підготовку підростаючого покоління до школи.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - В селі Кам'янка відбулось урочисте відкриття ДНЗ.