Ілля Лопуляк привітав випускників художньої школи

02 червня, в Глибоцькій районній державній адміністрації відбулося відкриття виставки екзаменаційних робіт випускників Глибоцької художньої школи та вручення свідоцтв про її закінчення. З вітаннями до присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації Ілля Лопуляк, голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк, заступник голови районної ради Віталій Гуменний та начальник відділу культури і туризму РДА Олена Рєпіна. «Дорогі випускники, сьогодні ви отримуєте важливий в житті документ, який дійсно здобутий завдяки вашим талантам. Всупереч тому, що зараз країна переживає складні часи, і скептики говорять чи варто займатися тією, чи іншою справою, то я впевнений, що треба просто жити мистецтвом, як живете ним ви. Бажаю всім вам успіхів і всяких гараздів у досягненні своєї мети» - зазначив Ілля Костянтинович. Із закінченням художньої школи випускників також тепло привітала директор Тодорюк Людмила. Після вручення свідоцтв відбулося відкриття виставки екзаменаційних робіт, де представлено мистецькі твори юних митців, зокрема, натюрморти, графічні роботи, тематичні композиції.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Ілля Лопуляк привітав випускників художньої школи.