Сьогодні 02 червня, Глибоцький район відвідали - Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні пані Герміне Поппеллер, консул Австрійської Республіки в Чернівцях Сергій Осачук, координатор Програми Розвитку ООН в Чернівецькій області Наталя Белюкіна. В рамках візиту гості відвідали село Михайлівка, де відбулося урочисте відкриття техніко-інформаційного центру кооперативу "Добрі Ґазди" створеного за сприяння Проекту Австрійської Агенції Розвитку та ПРООН " Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей". Привітати гостей завітали керівники району – голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій та голова районної ради Петро Панчук. «Візит таких поважних гостей свідчить про те, що Глибоцькій об’єднаній територіальній громаді є, чим пишатися і є, що запропонувати. Ця підтримка дає надію на майбутнє, і воно обов'язково буде успішним. Сподіваємось на плідну співпрацю у подальшому», - зазначив Георгій Васильович. Голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк та голова кооперативу Микола Рубанець розповіли присутнім про зародження ідеї та організацію роботи по створенню сироварні. На міні-заводі діятимуть лінії з випуску пастеризованого молока, масла, сиру, сметани, і продукцію випускатимуть для місцевого споживання. В цьому є неабияка потреба, бо від колишнього Глибоцького маслосирзаводу залишилися лише спогади. Учасники делегації відвідали і місце, де буде розміщена сироварня і де на даний час здійснюються ремонтні роботи.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоцьку ОТГ відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні пані Герміне Поппеллер.