01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Рятувальники нагадують як зробити літній відпочинок безпечним

Нещодавно для всіх школярів відлунав Останній дзвоник. Зараз для них розпочинається, мабуть, найулюбленіша частина року – літні канікули. В цей час у дітей з’являється багато вільного часу, які вони полюбляють проводити на відпочинку з друзями. В цей період дорослим слід бути надзвичайно уважними та доглядати за дітьми, а також нагадати їм всі найважливіші правила безпечної поведінки влітку.

Частим явищем влітку є грозові дощі, які особливі тим, що виникають за короткий проміжок часу. В таких випадках дітям також слід знати як поводитися. Щоб сховатися від дощу, діти часто біжать ховатися під високі дерева, однак блискавка, якраз і має властивість потрапляти у найвищі дерева, особливо поодинокі. Значну загрозу несуть в собі мобільні телефони, які на сьогоднішній день є у майже всіх дітей. Вони можуть притягувати розряд, отож його треба вимкнути. Тимчасовим місцем схованки може послугувати яр чи яма, на землю не потрібно лягати чи сідати, а лише присісти та схилити голову. 

 

Спекотна літня погода сприяє і прогулянкам в лісі, тому дуже часто діти та дорослі вирушають туди на відпочинок. При цьому необхідно пам’ятати, що для безпечного відпочинку в лісі потрібно дотримуватися певних правил. Так, для дітей справжнім задоволенням є розведення. Це надзвичайно небезпечно, оскільки в спекотну погоду для виникнення лісової пожежі досить найменшої іскри. Тому потрібно постійно стежити за вогнищем та обов’язково його загасити, коли ви ідете з лісу.    

Окрім цього, під час літніх канікул діти часто залишаються вдома самі, оскільки дорослим потрібно відлучитися по справах. В таких випадках батькам слід нагадати дітям правила безпеки. Також поруч із телефоном слід записати номери екстрених служб та дорослих, до кого діти можуть звернутися у випадку необхідності. Усі небезпечні речовини, сірники чи запальнички потрібно покласти у місця, недоступні для дітей. Дотримання основних правил безпечної поведінки допоможе уникнути неприємностей та дозволить гарно провести вільний час.

 Начальник Глибоцького РС УДСНС

Руслан Кройтор

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Рятувальники нагадують як зробити літній відпочинок безпечним.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору