Шановні медичні працівники Глибоччини!

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за Вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професії лікаря, медсестри, акушера, лаборанта, фельдшера, фармацевта завжди були найнеобхіднішими і найшановнішими. Саме для Вас завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

Успіхів Вам у цій нелегкій і одночасно благородній справі!

Нехай у Ваших домівках завжди панують  мир, щастя, благополуччя і гармонія. Міцного здоров’я Вам і Вашим родинам, добра, достатку, затишку.

Зі  святом Вас! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком,  а лише приємною місією!

З повагою голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з нагоди Дня медичного працівника.