На військову службу - як у молоді роки

Відповіднодо наказу Міністра оборони України від 15.06.2017 року №403  оголошено призов громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу. Одним із перших з Глибоцького району призваний офіцер запасу старший лейтенант ВОВК Павло Андрійович, 1975 року народження мешканець смт. Глибока. Батько двох дітей, який за викликом військового комісаріату прибув для проходження військової служби. Хочемо зазначити, що за даним офіцером запасу, який на сьогодні працює на посаді начальника Глибоцького відділу виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві зберігається місце роботи (посада) та середньомісячна заробітна плата.

Бажаємо йому успіхів у несенні військової служби  та як приклад, мужності для нашої сучасної молоді.  Пишаємось  такими керівниками та пересічними громадянами Глибочини.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На військову службу - як у молоді роки.