Державних службовців привітали з професійним святом

Сьогодні, 23 червня, в районній державній адміністрації відбулись урочисті збори з нагоди Дня державної служби. З професійним святом державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації привітали - голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій, перший заступник голови РДА Віталій Коломієць та керівник апарату РДА Валентина Безверхня. У вітальному слові Георгій Васильович відзначив важливість роботи державних службовців, висловив найщиріші слова подяки за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов'язків та побажав всім присутнім професійного зростання та гідної оплати праці. Кращих державних службовців було відзначено почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, а також цінними подарунками.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Державних службовців привітали з професійним святом.