На Глибоччині відбулась обласна спартакіада дежавних службовців

24 червня в селищі Глибока відбулась чергова обласна Спартакіада державних службовців, в якій взяли участь команди обласної та районних державних адміністрацій.
Розпочалася спартакіада парадом команд та урочистим відкриттям. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих на Сході України. Учасники змагалися у майстерності з п’яти видів спорту – міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок.
Почесними гостями на Спартакіаді були заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, перший заступник голови Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць, які побажали учасникам спортивного духу та дружньої перемоги.
У загальнокомандному заліку перемогу святкувала команда Путильської районної державної адміністрації, на другому місці – спортсмени-держслужбовці з Кіцманського району, на третьому - команда Глибоцької районної державної адміністрації.

Переможці та призери змагань у загальнокомандному заліку та у різних видах спорту нагороджені кубками, грамотами та медалями. За підсумками змагань обласної Спартакіади буде укомплектовано збірну команду Чернівецької області, яка прийматиме участь у загальноукраїнських змаганнях держслужбовців.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На Глибоччині відбулась обласна спартакіада дежавних службовців.