Шановні жителі та гості Глибоки!
Прийміть найщиріші привітання з нагоди Дня селища Глибока.
Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селищі з особливим колоритом, традиціями і славною історією.
Глибока завжди славилась людьми – талановитими, щирими, добрими й працелюбними. Саме завдяки їх старанням, умілим рукам, натхненній праці вона живе.
Від щирого серця вітаю всіх вас з Днем селища! Бажаю усім вам добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються мрії. Ідіть завжди вперед – до нових вершин та звершень! Хай квітне наша рідна Глибока!
Зичимо всім жителям селища Божого благословення, здоров’я, щастя, благополуччя!
З днем народження тебе, рідна Глибока!

З повагою голова Глибоцької райдержадміністрації Георій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Днем селища.