25 червня з нагоди відзначення 21-ї річниці Дня Конституції України Дня селища Глибока та Дня молоді в селищному парку відбулися урочистості. Участь у святкуванні  взяли: заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, народний депутат України Григорій Тіміш, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук, голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк, виконавчий директор Асоціації міст України в Чернівецькій області Павло Горук, виконавчий директор Агенції розвитку громад Буковини Чернівецької області Неля Малько голова Сокирянської міської ради Сокирянської ОТГ Василь Равлик, Красноїльській селищний  голова (Красноїльська ОТГ) Степан Драгун, трудові колективи підприємств, установ та організацій району, мешканці селища. На святкування запрошені делегації з Молдови та Румунії.

Вітаючи жителів та гостей Глибоччини Ігор Миколайович зазначив, що потрійне свято знаменується торжеством демократії та європейських цінностей. «Невтомно працюйте над собою, змінюйтесь і змінюйте світ на краще, будуйте грандіозні плани та успішно реалізовуйте все задумане!» - побажав заступник голови Чернівецької ОДА.

З вітанням до всіх присутніх на святі звернувся Георгій Придій, який зазначив, що якщо ми хочемо жити гідним життям, ми маємо усвідомити, Конституція – не сухий юридичний кодекс, яким опікуються правовики і політики. Конституція України – це особиста справа та інтерес кожного громадянина України, це спільний скарб та спільна відповідальність всього українського народу. Посадовець побажав усім міцного здоров’я, миру та благополуччя, а також усім жителям Глибоччини завжди відчувати себе молодими

З нагоди свята керівники району традиційно відзначили учасників антитерористичної операції медалями «За єдність України», кращих представників громадськості району почесними грамотами та цінними подарунками.

Святкову атмосферу заходу доповнили учасники художньої самодіяльності  районного будинку культури.

Після урочистої частини відбувся кулінарний конкурс «Глибоцький медівник» та святковий концерт аматорів та гостей району. За результатами кулінарного конкурсу визначено наступних переможців ІІІ місце - Глибоцький ВУЖКГ, ІІ місце – Глибоцька РДА, І місце – Глибоцький ДНЗ «Сонечко». Представникам Глибоцької селищної ради дістався приз «Глядацькі вподобання».

В цей на центральній площі селища можна було побачити чудові картини українських художників, майстер-клас з ліплення горщиків,  прикраси з бісеру, а також скуштувати різні види випічки, бутерброди, узвари, квас та медові вироби.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибочина відзначила 21-шу річницю Конституції України, День селища та День молоді.