01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Глибоччину відвідав народний депутат України Василь Амельченко

27 червня, народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Василь Амельченко відвідав село Йорданешти. Народний обранець спільно з головою Глибоцької райдержадміністрації Георгієм Придієм, головою районної ради Петром Панчуком, помічником народного депутата Михайлом Бауером, головою Йорданештської сільської ради Георгієм Лютиком та директором ТзОВ «Надія» Василем Бічером ознайомилися з станом незавершеного будівництва навчального закладу.
В ході робочої зустрічі обговорено необхідність завершення даного об’єкту, оскільки приміщення, де на даний час навчаються діти знаходиться в аварійному стані та відсутні умови для надання якісних навчально-виховних послуг на сучасному рівні. Для завершення будівництва навчального закладу потрібні кошти в сумі 10,7 млн.грн.
Завершення будівництва нової школи в с. Йорданешти дасть можливість підвищити якість освітніх послуг відповідно до потреб та здібностей учасників навчально – виховного процесу, створення сприятливих умов для подальшого розвитку загальної освіти на території села.

 

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоччину відвідав народний депутат України Василь Амельченко.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору