01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Запрошуємо взяти участь у семінарі з питань державної допомоги

Запрошуємо взяти участь у семінарі з питань державної допомоги, який проходитиме 3 липня 2017 року у приміщенні Львівської міської ради за адресою 79008, м, Львів, пл. Ринок, 1.
Семінар організовано в рамках реалізації проектів технічної допомоги ЄС "Підтримка впровадження системи контролю державної допомоги в Україні". Робота зазначеного проекту спрямована, зокрема, на підтримку розвитку системи моніторингу та контролю державної допомоги в Україні у відповідності зі стандартами ЄС.
Метою заходу є профільне навчання працівників територіальних відділень Антимонопольного комітету України, а також інших органів, відповідальних за надання державної підтримки суб'єктам господарювання з урахуванням положень Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання".
Бажаючих взяти участь у семінарі просимо проінформувати в управління агропромислового комплексу та економічного розвитку райдержадміністрації до 30.06.2017р. на елек. адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та по телеф.2-43-71.

 

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Запрошуємо взяти участь у семінарі з питань державної допомоги.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору