Георгій Придій провів чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини

29 червня, під керівництвом голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний винесено наступні питання: про можливість/неможливість надання дозволу на укладення договору дарування квартири на ім’я малолітнього; про можливість/неможливість надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку та земельних ділянок зважаючи не те, що в будинку зареєстрована і проживає малолітня; про визначення участі батька у вихованні та спілкуванні з донькою; про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав відносно неповнолітнього сина; про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав.
Георгій Васильович зазначив: «За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Адже ефективний захист прав дитини - один із пріоритетів районної влади. Саме тому влада сьогодні докладає максимум для послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, направлених, насамперед, на захист прав дітей».
За результатами розгляду даних питань були прийняті відповідні рішення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.