Відбулося урочисте відкриття 20-го ювілейного дитячого табору «Райдуга

29 червня відбулося урочисте відкриття 20-го ювілейного дитячого профільного пересувного туристсько-виховного оздоровчого наметового табору «Райдуга» в селі Просикуряни. Юних туристів та організаторів табору привітали: заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Ілля Лопуляк, заступник голови районної ради Віталій Гуменний та заступник голови Глибоцької ОТГ Іван Веклич.
Цього року у туристичному таборі зібралося понад 170 дітей та майже тридцять керівників із закладів освіти району, які згуртувалися у одинадцять команд. Традиційно з початком війни на сході України, у табір гостинно запрошуються діти із східних областей нашої держави. Так цьогоріч до Глибоччини завітали юні мешканці міста Краматорськ.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулося урочисте відкриття 20-го ювілейного дитячого табору «Райдуга.