Нагороджено матерів-героїнь Глибоччини

З метою посилення уваги до проблем народжуваності і зміцнен¬ня інституту сім’ї, відзначення матерів, які забезпечують умови для всебічного розвитку дітей, зміцнення їх здоров’я і духовного розвитку в Україні встановлено почесне звання «Мати-героїня». Почесне звання є державною нагородою України, якою відзначаються багатодітні матері. Присвоєння звання “Мати-героїня” провадиться Указом Президента України.
Відповідно до Указу Президента України від 13 травня 2017 року № 129/2017 за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання „Мати-героїня" присвоєно 26 матерям Глибоцького району.
Щирі слова привітань берегиням сімейного вогнища висловив голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій: «Мати не лише дарує життя, вона віддає дитині всю свою душу, вчить любити рідну землю і людей. Зичу Вам міцного здоров’я, злагоди, благополуччя та тепла».

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Нагороджено матерів-героїнь Глибоччини.