01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Георгій Придій привітав учасників навчальних зборів з територіальної оборони

Сьогодні, 30 червня, голова районної державної адміністрації Георгій Придій та заступник голови райдержадміністрації Ілля Лопуляк привітали учасників навчальних зборів, які відбуваються на військовому стрільбищі загальновійськового полігону «Прибан». З вітальним словом до присутніх звернулися військовий комісар Чернівецького обласного військового комісаріату, полковник Володимир Шведюк, заступник війського комісара Чернівецького обласного військового комісаріату Василь Маланчук та перший заступник голови Кіцманської райдержадміністрації Юрій Косар, який безпосередньо бере участь у навчанні.
З 29 червня по 09 липня на полігоні «Прибан» будуть приходити навчання з підрозділом територіальної оборони Кіцманського ОРВК (Кіцманською ротою охорони). На полігоні можна позмагатися у стрільбі, відпрацювати алгоритм з підготовки стрільби, завдання зі спеціальної та технічної підготовки.


Вітаючи присутніх Георгій Васильович зазначив, що кожний чоловік повинен вміти користуватися зброєю та чим більше ми будемо готові у військовому плані, тим впевненіше буде завтрашній день.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій привітав учасників навчальних зборів з територіальної оборони.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору