Працівники Глибоцького районного сектору Управління ДСНС України систематично протягом всього року проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами щодо запобігання виникнення пожеж в помешканнях краян. Основною метою проведення таких заходів є нагадування людям правил пожежної безпеки та важливості їхнього дотримання.

Місцевим мешканцям нагадують основні правила пожежної безпеки, яких потрібно дотримуватися повсякденно. Для більшої ефективності від здійсненої роботи людям вручають буклети та листівки з правилами безпеки. Рятувальники особливу увагу приділили соціально незахищеним верствам населення, адже саме в їхніх помешканнях найчастіше виникають пожежі. Громадянам розповідають про необхідність дотримання правил безпеки під час опалювального сезону, оскільки в цей період року різко збільшується кількість пожеж в житловому секторі. «Цілком природнім є бажання обігріти свою оселю, проте в жодному випадку не можна забувати і про важливість правил пожежної безпеки» – зверталися рятувальники до людей.

Такі попереджувальні рейди здійснюються на території всього Глибоцького району і триватимуть в подальшому. «Мета таких профілактичних заходів – інформаційна робота з людьми, навчання їх правилам безпеки» – зазначив начальника Глибоцького районного сектору Управління ДСНС підполковник служби цивільного захисту Руслан Кройтор.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Інформаційно-роз’яснювальна робота з громадянами щодо запобігання виникнення пожеж.