22 січня, в управлінні праці та соціального захисту населення Глибоцької райдержадміністрації під керівництвом заступника голови РДА Іллі Лопуляка відбулося засідання районної комісії з розгляду питань пов’язаних з призначенням всіх видів соціальних допомог. На засіданні розглянуто 103 звернення громадян. З них: 79 звернень громадян з приводу призначення житлових субсидій з яких 79 призначено; 21 звернення щодо призначення державних соціальних допомог з яких 21 призначено ; 1 звернення щодо надання одноразової матеріальноїї допомоги та два зверненнящодо надання пільг.

За результатами роботи з кожного звернення відповідно до чинного законодавства прийняті рішення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Ілля Лопуляк провів засідання комісії щодо призначення всіх видів соціальних допомог.