01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Звернення першого заступника голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця з нагоди відзначення Дня Соборності України

Шановні жителі Глибочини!

Український народ 22 січня святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що наша держава не розділена, що немає окремої Східної та Західної України і ми - єдиний народ!

Виголошення ідеї соборності стало могутнім проявом творчої енергії українців, їх прагненням до національної та територіальної єдності.

Сьогодні ця ідея залишається актуальною для України. Адже ще ніколи в новітній історії нашої держави це свято не було наповнене таким трагічним і водночас героїчним змістом. У ці дні українські захисники, найкращі сини та доньки, ціною власного життя відстоюють на передовій соборність України.

Переконанийщо спільними зусиллями наш народ подолає будь-які труднощі і зможе побудувати таку країну, якою пишатимуться нащадки.

Зичу Вам, шановні земляки, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Вітаю вас зі святом та бажаю і надалі триматися разом!

В єдності – наша сила! Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою перший заступник голови Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Звернення першого заступника голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця з нагоди відзначення Дня Соборності України.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору