Шановні жителі Глибочини!

Український народ 22 січня святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що наша держава не розділена, що немає окремої Східної та Західної України і ми - єдиний народ!

Виголошення ідеї соборності стало могутнім проявом творчої енергії українців, їх прагненням до національної та територіальної єдності.

Сьогодні ця ідея залишається актуальною для України. Адже ще ніколи в новітній історії нашої держави це свято не було наповнене таким трагічним і водночас героїчним змістом. У ці дні українські захисники, найкращі сини та доньки, ціною власного життя відстоюють на передовій соборність України.

Переконанийщо спільними зусиллями наш народ подолає будь-які труднощі і зможе побудувати таку країну, якою пишатимуться нащадки.

Зичу Вам, шановні земляки, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Вітаю вас зі святом та бажаю і надалі триматися разом!

В єдності – наша сила! Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою перший заступник голови Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Звернення першого заступника голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця з нагоди відзначення Дня Соборності України.