Оголошено конкурс

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ier.com.ua) у рамках проекту “Діалог зі сприяння торгівлі”(tfd.ier.com.ua), що фінансується ЄС, оголошує про третю хвилю конкурсу грантів “АДВОКАЦІЯ ЗАХОДІВ ЗІ СПРИЯННЯ ТОРГІВЛІ ТА СПРОЩЕННЯ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПРОЦЕДУР”.
МЕТА КОНКУРСУ – покращення умов здійснення зовнішньоекономічної діяльності, зокрема шляхом удосконалення практики реалізації відповідних нормативно-правових актів та посилення прозорості діяльності органів влади, через забезпечення участі широкого кола громадських організацій в адвокації питань, пов’язаних зі сприянням та спрощенням процедур торгівлі.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ

До участі в конкурсі запрошуються ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ, які мають:

* статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше ніж 1 рік на дату завершення конкурсу;
* спроможність впроваджувати грантові проекти та звітувати за ними (включаючи фінансове звітування);
* досвід практичної роботи у сфері сприяння міжнародній торгівлі та спрощення відповідних процедур;
* веб-сайт організації та/або сторінку у фейсбуці.

МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗМІР ГРАНТУ – 125 000 гривень.

МАКСИМАЛЬНА ТРИВАЛІСТЬ ПРОЕКТІВ – 6 місяців, але в будь-якому разі проект має завершитись до 31.10.2018 року.

ОСТАННІЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОЕКТІВ –22.02.2018 р. – до 18.00.

Всі деталі та аплікаційні форми http://www.ier.com.ua/ua/Grants?pid=5843

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Оголошено конкурс.