Сьогодні, 13 лютого, відбулося відкриття оновленого після реконструкції 1–го корпусу Петричанського психоневрологічного будинку-інтернату. Участь у заході взяли голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук, заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук, голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук, директор Департанементу соціального захисту населення ОДА Віталій Савкін, керівник апарату РДА Валентина Безверхня.

«Наша країна переживає сьогодні непрості часи, і бойові дії на Сході України змушують нас спрямовувати значні ресурси на зміцнення обороноздатності держави. Та попри все це, Україна живе та розвивається. За останні три роки в нашій державі та в області зокрема сталося чимало позитивних зрушень. Свідченням цьому є сьогоднішній захід – покращення умов для підопічних Петричанського психоневрологічного будинку-інтернату», - зазначив Олександр Фищук.

Голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій зазначив, що відкриття подібних об’єктів соціальної сфери є надзвичайно важливими для суспільства, оскільки ми завжди повинні піклуватися про соціально незахищені верстви населення. Такі люди найбільше потребують уваги та турботи з боку суспільства й держави зокрема.

Директор будинку - інтернату Юрій Олар поінформував, що в ході капітального ремонту було підготовлено для проживання 36 підопічних 11 житлових кімнат: проведено електромережу, було замінено віконні та дверні блоки на металопластикові, пошпакльовано та пофарбовано стіни, влаштовано покриття з ламінату на поверхню підлоги. Після здійснених оздоблювальних робіт кожну кімнату оснащено новими сучасними меблями, які доповнюють та завершують дану композицію.  Також під час робіт підготовлено світлий коридор, здійснено ремонт зовнішньої мережі каналізації, душову кімнату, кухню, після проведення сантехнічних робіт підготовлено сучасний санвузол. Сьогодні дане приміщення милує око кожного, хто зайде – тут відчувається домашня атмосфера та затишок.

Під час капітального ремонту житлового корпусу №1 також проведено капітальний ремонт сходів, які були оснащені пандусом біля дверей, що створює належні умови для людей з обмеженими можливостями.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулося відкриття оновленого корпусу Петричанського психоневрологічного будинку-інтернату.