Ілля Лопуляк провів засідання комісії

22 січня, заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Ілля Лопуляк за участі керівника апарату РДА Валентини Безверхньої, головного лікаря Глибоцької ЦРКЛ Івана Шкробанця, директора Глибоцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алли Мінтянської, начальника фінансового управління РДА Степанії Шородок, начальника служби у справах дітей РДА Віталія Чоботаря, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій РДА Сергія Маслюка та завідувача районного сектору Управління державної міграційної служби Василя Сидорка провів засідання комісії з питань пов’язаних з надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованих територій України або району проведення АТО.

В ході засідання комісії розглянуто питання щодо надання одноразової грошової допомоги двом пораненим учасникам антитерористичної операції та одному вимушеному переселенцю.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Ілля Лопуляк провів засідання комісії.