Георгій Придій провів розширену нараду

Сьогодні, 07 березня, під керівництвом голови райдержадміністрації Георгія Придія та за участю голови районної ради Петра Панчука відбулася розширена нарада, участь у якій взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району та сільські голови.

Начальник фінансового управління РДА Степанія Шородок розповіла про виконання доходів бюджету за лютий 2018 року. Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад доповів начальник відділу у Глибоцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Степан Яценюк. Начальник управління Держпродспоживслужби в Глибоцькому районі Георгій Мінтенко ознайомив присутніх з проведення заходів по боротьбі та запобіганню поширення африканської чуми свиней. Про реформування первинної ланки охорони здоров’я доповіла головний лікар «Глибоцького  районного центру ПМСД Марія Мельничук. Начальник управління агропромислового комплексу та економічного розвитку райдержадміністрації Дорін Тарица розповів про порядок використання коштів передбачених державним бюджетом у галузі тваринництва. Про розгляд звернень громадян доповіла начальник відділу документообігу та звернень громадян апарату райдержадміністрації Уляна Паламарюк.

За результатами наради прийнято ряд відповідних рішень та надано доручення.

Георгій Придій привітав присутніх в залі жінок з прийдешнім святом – Міжнародним жіночим днем та вручив їм весняні квіти. Георгій Васильович побажав, щоб у всіх жінок були веселі і щасливі очі, весняний настрій, багато радісних моментів,  привітань, приємних сюрпризів та святковий настрій.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів розширену нараду.