Загальні збори жителів сіл Луківці та Кут

31 січня, відбулися загальні збори жителів сіл Луківці та Кут, куди запрошені голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, перший заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталій Коломієць, керівник апарату РДА Валентина Безверхня, начальник ДПІ в Глибоцькому районі Володимир Петрович. На зібранні було розглянуто ряд важливих питань, а саме: звіт голови Луковицької сільської ради Віктора Косована про соціально-економічний розвиток села за 2015 рік та програму соціально-економічного розвитку  та 2016 рік; інформація про надходження та витрати коштів добровільних внесків за 2015 рік та встановлення розміру зборів коштів на 2016 рік; утримання місцевої пожежної охорони на території сільської ради та встановлення часткового збору коштів на 2016 рік.

Крім того, обговорено питання щодо добудови приміщення для третьої групи дитячого садочка, ремонту доріг комунального значення та будівництво об’їзної дороги в населеному пункті, завершення капітального ремонту сільського клубу та інше.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Загальні збори жителів сіл Луківці та Кут.