І вкотре – квітень, Великдень і благодійна акція «Серце до серця» на Глибоччині

Вже третій рік поспіль Глибоцький район утримує першість серед районів держави за сумою зібраних коштів і удостоєний найвищої нагороди фонду – «Золоте серце України». Щороку організатори заходів намагаються залучити до благодійництва якнайширше коло учасників. Родзинкою благодійного концерту цього річ стала участь у заході учасника «Голосу країни», уродженця с. Червона Діброва, що належить до Глибоцької ОТГ, фаворита 8-го сезону команди Тіни Кароль найпотужнішого вокального шоу країни – Андрія Рибарчука! Також для присутніх в залі виступили вихованці гуртків РКБТД – вокалісти та учасники студії «Гран- Прі», і відома чернівецька співачка, журі дитячого конкурсу «Зірковий марафон» - Сусанні Радимовській. На початку свята доброчинності всіх присутніх привітали голова Глибоцької райдержадміністрації Гергій Придій, заступник голови районної ради Віталій Гуменний, секретар селищної ради Глибоцької ОТГ Олена Бадюк, які зробили перший внесок у благодійну скриньку. Георгій Придій подякував Андрієві Рибарчуку за популяризацію рідного краю та подарував оберіг – ікону Воскресіння Христового, а також побажав подолання нових вершин. Лічильна комісія оголосила результат цьогорічного благодійного збору – 16100 грн. Анна Рибарчук – голова регіонального фонду «Серце до серця» розповіла про мету цьогорічного збору – придбання обладнання для слабочуючих дітей, подякувала краянам за щедре серце і небайдуже ставлення до всенародної справи.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - І вкотре – квітень, Великдень і благодійна акція «Серце до серця» на Глибоччині.