На сайті ДМС створено базу знань

На офіційному сайті ДМС започатковано формування бази знань. У новому розділі постійно будуть оприлюднюватися відповіді на запитання, які найчастіше порушуються громадянами у письмових зверненнях, зверненнях на «гарячу лінію», електронною поштою та через Facebook.

Розділ онлайн-допомоги структуровано за видами послуг, які надаються міграційною службою, тому на пошук необхідної відповіді витрачатиметься мінімальна кількість часу. Такий онлайн-консультант має суттєво розвантажити роботу «гарячих ліній» територіальних органів ДМС, які сьогодні перевантажені у зв’язку із запровадженням нового паспорта громадянина України у формі картки.

FAQ (Frequently Asked Questions) доступний за посиланням: http://dmsu.gov.ua/faq .

Пропозиції щодо доповнення розділу або виявлені неточності прохання надсилати на адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  .

Прес-служба  ДМС України

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На сайті ДМС створено базу знань.