11 квітня відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в Глибоцькій районній державній адміністрації у номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».  Учасників конкурсу привітав голова районної державної адміністрації Георгій Придій. «Для державного службовця конкурс дає можливість проявити фахові якості, є стимулом до підвищення своєї кваліфікації та самовдосконалення», − зазначив Георгій Васильович.

За результатами І туру найбільшу кількість балів у номінації «Кращий керівник» набрала Земба Мар’яна Миколаївна  – начальник  відділу з питань внутрішньої політики та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації та у номінації «Кращий спеціаліст» - Шманько Інна Георгіївна - головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації.

З різницею в декілька балів лауреатами конкурсу визнано:

- Крилюк Марію Василівну;

- Дячук Юлію Дмитрівну;

- Солоненка Сергія Олександровича.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Стартував перший етап щорічного всеукраїнського конкурсу «кращий державний службовець».