У рамках відзначення в Україні визначних історичних подій, а саме 100 – річчя Української революції 1917-1921 років, 100-річного ювілею гривні, 100-річчя визволення Криму від більшовиків, 100-річчя створення військово-морського флоту, Глибоцький районний краєзнавчий музей офіційно представив пересувну експозицію «Люди свободи» та нумізматичну експозицію, присвячену віковому ювілею гривні. На відкритті були присутні: голова Глибоцької РДА Георгій Придій, голова райради Петро Панчук, заступник голови районної ради Віталій Гуменний. Вітаючи учасників заходу голова райдержадміністрації зазначив: «Подібні заходи мають неабияке значення для зростання національної свідомості народу України, особливо для молоді. Адже саме в такий спосіб долаються нав’язані стереотипи, ми дізнаємося про знакові події в історії нашої держави, які підносять нашу гідність, як нації – для себе самих і для світу».

Copyright 2015 Глибоцька РДА - У Глибоцькому краєзнавчому музеї представлено експозицію "Люди свободи" та нумізматичну експозицію, присвячену віковому ювілею гривні.