01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Георгій Придій відвідав села Чагор, Молодія та Луковиця

 03 лютого, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій разом з начальником управління освіти РДА Василем Барарюком в рамках робочої поїздки здійснили об’їзд сіл Чагор, Молодія та Луковиця.  Зокрема, в селі Чагор посадовці поспілкувалися з сільським головою Георгієм Коблюком та оглянули новозбудовану сільську раду, яку планується здати в експлуатацію протягом лютого поточного року, місцеву амбулаторію та школу. Керівник району ознайомився з  роботою об’єктів соціальної сфери та поспілкувався з педагогами, медичними працівниками.

В селі Молодія Георгій Васильович оглянув благоустрій територій населеного пункту, де завдяки зусиллям громади села здійснюється чистка дерев у місцевому парку відпочинку.

Крім того, голова райдержадміністрації відвідав сільську раду, поспілкувався з секретарем Віорікою Ропчам та працівниками.

Окрім того, керівник виконавчої гілки влади району відвідав Луковицьку сільську раду, де поспілкувався з сільським головою Віктором Косованом та обговорив актуальні питання життєдіяльності населеного пункту, надав відповідні доручення стосовно їхнього позитивного вирішення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій відвідав села Чагор, Молодія та Луковиця.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору