9 травня, в селищному парку смт Глибока, відбувся урочистий мітинг присвячений Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Європі. Захід розпочався з поминальної панахиди за всіх, чиї життя забрала війна. Привітати присутніх завітали голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук, голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк. З привітальною промовою до учасників мітингу звернувся голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, який відзначив внесок наших земляків у перемогу, а також те, що цей день у далекому 1945 році став святом для всього народу, хтось у той день радів, а хтось і оплакував своїх рідних, які не повернулись живими додому. Відтоді цей день для нас став і Днем пам’яті. Георгій Васильович побажав бадьорості духу, міцного здоров’я ветеранам, а молодому поколінню – бути гідними спадкоємцями та продовжувачами подвигу наших дідів та прадідів, свято берегти пам’ять про них. Всіх полеглих у роки війни та під час бойових дій на сході України учасники заходу вшанували хвилиною мовчання. Відбулось й покладання квітів до братської могили полеглих воїнів. Після концерту усі охочі могли завітати до польової кухні, де всіх гостей пригощали солдатськими стравами.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На Глибоччині відзначили 73-ю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.