Обговорено впровадження реформи децентралізації в Глибоцькому районі

За ініціативи обласної державної адміністрації, 11 травня, в Глибоцькій райдержадміністрації відбулась робоча нарада щодо обговорення Концепції перспективного плану формування територій громад Чернівецької області, схваленої 6 березня 2018 року регіональною робочою групою з інформаційно-методичного супроводу реформи органів місцевого самоврядування та децентралізації владних повноважень.

Участь в нараді взяли: голова районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук, народний депутат України Григорій Тіміш, директор Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації Віктор Подорожний, начальник відділу з питань децентралізації та адміністративно-територіальної реформи виконавчого апарату Чернівецької обласної ради Ярослав Цуркан, депутати обласної ради – Василь Бічер, Валерій Грижук, Альона Гливко, Аурел Рошка, Лілія Бортич, депутати районної ради, голови об’єднаних територіальних громад та сільських рад району та експерти Чернівецького відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування».

Відзначено, що реформа децентралізації є пріоритетною в державі, а основний її результат – покращення умов проживання населення, надання якісних адміністративних послуг населенню. Також наголошено на тому, що метою зустрічі є внесення пропозицій до Перспективного плану формування територіальних громад Чернівецької області, зокрема об’єднання територіальних громад в районі без так званих «білих плям».

В ході його обговорення представники органів місцевого самоврядування мали можливість висловити свої пропозиції щодо їх добровільного об’єднання в ОТГ відмінні від запропонованого облдержадміністрацією.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Обговорено впровадження реформи децентралізації в Глибоцькому районі.