01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Георгій Придій обстежив дитячий табір «Вогник Буковини»

16 травня голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій спільно з начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Глибоцькому районі Тоадером Німіжаном відвідали дитячий оздоровчий табір «Вогник Буковини», що в селі Валя-Кузьмина. В ході візиту представники влади перевірили стан проведення ремонту, додержання вимог санітарного законодавства, пожежної безпеки закладом оздоровлення та відпочинку. Наразі в закладі проводиться ремонт приміщень.

Георгій Васильович  дав ряд відповідних доручень щодо підготовки відкриття табору та організації роботи на належному рівні, які необхідно вжити.

В рамках цієї ж поїздки Георгій Васильович відвідав дитячий навчальний заклад «Веселка» с. Валя-Кузьмина. Наразі на об’єкті завезені всі необхідні будівельні матеріали та проводяться внутрішньооздоблювальні роботи та роботи з благоустрою території. Георгій Придій поспілкувався з головою Волоківської ОТГ Валентином Глопіною та поцікавився термінами введення в експлуатацію даного об’єкта.

 

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій обстежив дитячий табір «Вогник Буковини» .
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору