З 11 січня 2016 року Глибоцький районний сектор Управління ДМС у Чернівецькій області розпочав прийом документів у громадян, які зареєстровані в Глибоцькому районі на паспорта громадянина України нового зразка у вигляді пластикової картки.

Сьогодні, 04 лютого 2016 року, перший заступник голови Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць разом з завідувачем районного підрозділу міграційної служби Василем Сидоряком урочисто вручили перші одинадцять паспортів у вигляді картки особам, які досягли 16 річного віку.

Паспорти нового зразка видаються безкоштовно всім громадянам України, які їх отримують вперше і досягли 14-річного віку. В даний момент, згідно з законодавством України, паспорта видаються з 16 років.

Згідно чинного законодавства, паспорт громадянина України, який видається сьогодні підрозділами Державної міграційної служби України, має необмежений термін дії, а тому, навіть після впровадження паспортів нового зразка, такі паспорти залишаться чинними. Міняти їх на біометричні – це право, але не обов'язок кожного громадянина України.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - В міграційній службі Глибочини вручили паспорта громадянина України нового зразка.