Георгій Придій взяв участь у нараді

Сьогодні, 24 травня, в Глибоцькому районному центрі зайнятості проведено нараду, участь в якій взяв голова районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук та голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк.

Директор Глибоцького районного центру зайнятості Лілія Гринчешен відзначила, що центром зайнятості проводиться системна, цілеспрямована робота щодо підвищення рівня організації основної та фінансово-господарської діяльності. Як результат, забезпечено виконання основних завдань, які були спрямовані на забезпечення соціального захисту безробітних громадян шляхом залучення їх до активних програм зайнятості, виплати матеріального забезпечення в період настання страхового випадку, надання соціальних послуг роботодавцям, проведення спільно з соціальними партнерами широкої інформаційно-роз’яснювальної та профорієнтаційної роботи, пов’язаної з попередження негативних наслідків безробіття та завдань, поставлених державним і обласним центрами зайнятості.

На завершення наради Георгій Придій підкреслив позитив у співпраці колективу центру зайнятості з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування, соціальними партнерами та роботодавцями щодо підвищення рівня зайнятості населення та формування конкурентного ринку та побажав колективу виконання пріоритетних завдань служби зайнятості.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій взяв участь у нараді.