Ілля Лопуляк провів засідання оргкомітету

24 травня, під керівництвом заступника голови Глибоцької районної державної адміністрації Іллі Лопуляка відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня захисту дітей.

В ході засідання Оргкомітету було розглянуто питання організації та проведення районного заходу з нагоди Дня захисту дітей.

В результаті обговорення вирішено провести в районі ряд заходів, зокрема: флеш-моб, різноманітні майстри-класи, турнір з шахів та шашок, показові виступи з мотокросу, фотовиставка творчих об’єднань,відкрита першість Глибоцької районної ДЮСШ серед юнаків з футболу, творчий звіт гуртка «Патріотична і туристська пісня», «Коли співають діти», вручення солодких призів дітям пільгових категорій.

На завершальному етапі проведення засідання Ілля Костянтинович надав доручення відповідальним виконавцям.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Ілля Лопуляк провів засідання оргкомітету .