04 лютого, заступник голови Глибоцької райдержадміністрації Ілля Лопуляка провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Глибоччині Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ої річниці виведення військ колишнього Союзу РСР з Республіки Афганістан. Участь у засіданні взяли голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій та голова районної ради Петро Панчук.

У ході засідання оргкомітету обговорено головні організаційні моменти в рамках відзначення 27-річниці Дня виводу радянських військ з Республіки Афганістан. Вирішено провести урочисті заходи по вшануванню пам’яті загиблих воїнів  у  Афганістані, організувати  зустріч голів райдержадміністрації та районної ради з активістами районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, відвідати  сім’ї  загиблих воїнів

У навчальних закладах району провести зустрічі учнівських  колективів  з  воїнами-афганцями   та   членами їх сімей, тематичні уроки, виховні  години, вечори  пам’яті   з  метою військово-патріотичного виховання   молоді.

Георгій Придій зазначив, що тільки спільними зусиллями нам вдасться якісно організувати гідне вшанування тих, хто загинув у боях за межами рідної землі.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбувся оргкомітет до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.