01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія зі святом останнього дзвоника

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Прийміть щирі вітання зі святом останнього дзвоника, завершення навчального року!
Останній дзвоник – це особливе свято, яке для кожного з нас має своє значення. Для багатьох школярів сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік. А для юних випускників цей дзвоник справді є останнім та символізує початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.
Нехай світлою буде Ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Бажаю Вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.
Глибока вдячність педагогам і батькам, які вкладають у своїх дітей і душу, і серце, і знання! Силою Вашої думки та теплом душі твориться майбутнє країни.
Всім школярам бажаю гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!
Зі святом Вас!

З повагою
голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія зі святом останнього дзвоника.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору