01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Щодо застосування пестицидів та агрохімікатів

В чергове звертаємо Вашу увагу щодо необхідності дотримання агровиробниками встановлених вимог стосовно оброблення сільськогосподарських культур та земель пестицидами та агрохімікатами. З метою убезпечення отруєння бджіл отрутохімікатами управління агропромислового комплексу та економічного розвитку райдержадміністрації нагадує Вам, що відповідно до статті 38 Закону України «Про бджільництво» порушення законодавства в галузі бджільництва тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову та кримінальну відповідальність.
Звертаємо увагу на наявність зручних для використання як пасічниками так і агровиробниками інтернет – ресурсів, зокрема, системою моніторингу «GRAND EXSPERT» ( веб-сайт: grand exspert), використання яких покращить комунікацію між сторін, що стане додатковим дієвим механізмом по запобіганню отруєнь бджіл.
У разі зацікавленості у використання даної системи, просимо звертатись за номером телефону 044-278-67-24 Вільбіцький Віталій Анатолійович, головний спеціаліст відділу міжнародної інтеграції сфері технічного регулювання, санітарних та фіто санітарних заходів АПК Департаменту аграрної політики та сільського господарства Мінагрополітики.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Щодо застосування пестицидів та агрохімікатів.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору