04 лютого 2016 року, в управлінні праці та соціального захисту населення Глибоцької райдержадміністрації під керівництвом заступника голови РДА Іллі Лопуляка відбулося засідання районної комісії з розгляду питань пов’язаних з призначенням всіх видів соціальних допомог. На засіданні розглянуто 209 зверненнь громадян. З них: 151 звернення громадян з приводу призначення житлових субсидій з яких 150 призначено 1 відмовлено; 54 звернення щодо призначення державних соціальних допомог з яких 48 призначено 6 відмов; 5 звернення щодо надання пільг. За результатами роботи з кожного звернення відповідно до чинного законодавства прийняті рішення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Ілля Лопуляк провів засідання комісії з розгляду питань пов’язаних з призначенням всіх видів соціальних допомог.