Георгій Придій привітав ветеранів митної служби

Щороку 29 травня українські митники відзначають День ветеранів митної служби України. З цієї нагоди голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій та голова районної ради Петро Панчук привітали ветеранів митної служби зі святом. З вітальним словом до присутніх звернувся Георгій Васильович: "Завдання, які сьогодні стоять перед митною службою України, вимагають внутрішньої мобілізації зусиль, відкритого діалогу з громадськістю  для захисту національних інтересів держави, її подальшої інтеграції до світового економічного простору.

Шановні ветерани митної служби України! Прийміть слова вдячності за наполегливу працю та професійну роботу. Зичу вам міцного здоров’я, миру, злагоди та сімейного благополуччя. Нехай незмінними супутниками на професійній ниві будуть удача, відповідальність та професіоналізм.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій привітав ветеранів митної служби.