За матеріалами СБУ засуджено бойовика терористичної організації «ДНР»

За матеріалами Служби безпеки України Шевченківський районний суд Чернівців виніс вирок мешканцю Донеччини за участь у діяльності терористичної організації «ДНР».

Правоохоронці встановили, що мешканець міста Дружківка у 2014 році приєднався до незаконних збройних формувань. У складі бандформування він брав активну участь у бойових діях проти сил антитерористичної операції під Савур-Могилою, поблизу Донецького аеропорту, а також Горлівки, Пісків, Ясинуватої та Авдіївки.

Перебуваючи на «посаді» так званого заступника командира підрозділу терористів злочинець продовжує вести бойові дії проти українських військовослужбовців на лінії зіткнення.

Суд визнав зловмисника винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна заочно. Початок строку відбування покарання обчислюватиметься з дня його затримання та приведення судового вироку до виконання.

Досудове розслідування проводили слідчі Управління СБУ в Чернівецькій області.

Прес-служба УСБУ в Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - За матеріалами СБУ засуджено бойовика терористичної організації «ДНР».