Дорогі діти! Шановні батьки!

У перший день літа ми від усієї душі вітаємо вас з Днем захисту дітей!

Це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.

Ви, любі діти, майбутнє нашої країни. І в турботі про вас, у створенні умов для вашого гармонійного розвитку ми бачимо завдання не тільки родини, але й суспільства і держави. Для нас дуже важливо, щоб ви росли здоровими, щоб ваше дитинство було радісним і щасливим.

Хочемо, щоб кожна дитина могла реалізувати свої таланти та втілити свої мрії в життя. У цій справі любов батьків і підтримка держави відіграють важливу роль.

Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами!

Шановні батьки! Бажаємо Вам міцного здоров’я, батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо Ваших дітей та України!

голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з міжнародним Днем захисту дітей.