06 червня під головуванням заступника голови Глибоцької райдержадміністрації Іллі Лопуляка, у  приміщенні управління соціального захисту населення  райдержадміністрації, відбулося засідання районної комісії з розгляду питань пов’язаних з призначенням всіх видів соціальних допомог. На розгляд комісії було винесено 319 заяв, з них: 261 заява про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, 43 звернення щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення пільг – 8 справ та 7 заяв по призначенню матеріальної допомоги. За результатами роботи з кожного звернення відповідно до чинного законодавства прийняті рішення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Ілля Лопуляк провів засідання районної комісії з розгляду питань пов’язаних з призначенням всіх видів соціальних допомог.