01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

«Молодь обирає: «за» чи «проти» легалізації трудових відносин»

Саме на таку тему відбулися дебати, які ініціювало керівництво Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, при організаційній підтримці дирекції Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національно торговельно-економічного університету та Голови Чернівецького відділення Всеукраїнського молодіжного громадського осередку «Федерація дебатів України» Олени Щербакової.

Дебати проходили в традиційному кембриджському форматі. Подебатувати виявили бажання студенти Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича та ЧТЕІ КНТЕУ. Учасники були поділені на дві команди парламентарів. Перша складалася зі студентів, які підтримували легальні трудові відносини, а інша команда – проти офіційного працевлаштування.

Обговорення пройшло надзвичайно жваво та цікаво. Майбутні молоді спеціалісти мали можливість не тільки висловити власну думку щодо легалізації трудових відносин, а й поставити запитання та заперечити опонентам.

 

Резюмуючи виступи студентів, представники пенсійної служби краю наголосили на важливості легального працевлаштування. Акцентували, що крім загрози втрати страхового стажу, що справляє негативний вплив на майбутнє пенсійне забезпечення, працівники, які погоджуються працювати на умовах цивільно-правових договорів, позбавляють себе гарантованої виплати заробітної плати двічі на місяць, права на щорічну відпустку, соціальну відпустку у зв’язку із вагітністю та пологами, оплату тимчасової непрацездатності чи соціальних виплат у разі нещасних випадків на виробництві та інше.

На завершення усі учасники дебатів отримали Подяки Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області за участь в заході та підтримку реалізації молодіжних ініціатив щодо формування у молодого покоління свідомої позиції стосовно свого пенсійного майбутнього. Проведення таких заходів є цінним досвідом, дискусії додають адреналіну та азарту. Особливо вартісно, що до якої б команди не належав учасник – тієї, що була «за» чи «проти» легальної праці, – присутні в залі майбутні молоді фахівці одностайно зійшлись на тому, що тільки офіційно працевлаштований спеціаліст може бути спокійним за своє майбутнє.

 

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - «Молодь обирає: «за» чи «проти» легалізації трудових відносин».
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору