Відбулося чергове засідання комісії з довготривалого безробіття

Головне завдання Служби зайнятості - допомога у найшвидшому працевлаштуванні осіб, які звертаються з приводу пошуку роботи. Перерва в роботі протягом тривалого часу породжує професійну декваліфікацію, послаблення мотивації до праці, відсторонення від ринку праці, зниження суспільно-корисної продуктивності незайнятих громадян, що негативно позначається на якості робочої сили.
У Глибоцькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості, 07 червня відбулося чергове засідання комісії з довготривалого безробіття. На комісію були запрошені безробітні, які уже тривалий час перебувають на обліку. В ході роботи заступник голови Глибоцької РДА Ілля Лупуляк та фахівці центру зайнятості проаналізували ситуацію на ринку праці, актуальні та перспективні вакансії, причини незайнятості кожного довготривалого безробітного. Визначено конкретні шляхи спрямовані на вирішення питання працевлаштування.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулося чергове засідання комісії з довготривалого безробіття.