01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Впровадження системи дистанційного обслуговування з використанням ПТК "Клієнт Казначейства – Казначейство"

Наказом ДКСУ від 28.12.2015 № 381 з 01.01.2016 року введено в промислову експлуатацію розширені функціональні можливості ПТК «Клієнт Казначейства –Казначейство» в частині отримання та передачі документів щодо планових показників; передачі розподілів відкритих асигнувань (розподіли відкритих асигнувань та розпорядження на виділення асигнувань місцевого бюджету); завантаження інформації щодо бюджетних зобов’язань, бюджетних фінансових зобов’язань та підтвердних документів до них.

На веб-порталі ДКСУ в розділі "Електронні сервіси" розміщено змінені документи:

- анкета клієнта для підключення до системи дистанційного обслуговування;

- договір про дистанційне обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу "Клієнт Казначейства – Казначейство";

- додатковий договір до договору про дистанційне обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу "Клієнт Казначейства – Казначейство".

 

          Шановні розпорядники та одержувачі бюджетних коштів, звертаємо Вашу особливу увагу на те, що з метою економії бюджетних коштів, в т.ч. коштів місцевих бюджетів, та враховуючи віддаленість територіальних органів Казначейства від клієнтів, нагальність застосування вищевказаного програмно-технічного комплексу беззаперечна (при використанні ПТК значно зменшаться витрати на придбання паперу, паливно-мастильних матеріалів, оплату відряджень тощо).

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Впровадження системи дистанційного обслуговування з використанням ПТК "Клієнт Казначейства – Казначейство".
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору