Пам’ятайте, дотримання основних правил пожежної безпеки в побуті

Вбереже від негативних наслідків пожежі.

Винуватцями більшої половини пожеж в житлових будинках є необережні курці. Розвиток подій іде за одним і тим же сценарієм. Людина випила, потім закурила у ліжку та не помітила, як задрімала і при цьому випустила недопалок із рук. Саме цей фактор стає причиною десятків трагічних випадків. Тож, шановні громадяни  щоб не сталося лиха, Глибоцький районний сектор Управління ДСНС України звертається до вас з проханням дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки, цінувати своє життя, життя своїх близьких. Не піддавати себе і оточуючих вас людей смертельній небезпеці. Адже від таких прописних істин залежить ваше благополуччя!

Руслан Кройтор - начальник Глибоцького РС УДСНС

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Служба порятунку інформує, застерігає та радить!.