Відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника

Сьогодні, 13 червня, в Глибоцькому будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. З привітанням до учасників зібрання звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Коломієць, голова районної ради Петро Панчук, голова Глибоцької об’єднаної територіальної громади Григорій Ванзуряк, голова Волоківської ОТГ Валентин Глопіна та помічник народного депутата України Григорія Тіміша Костянтин Горячко. У своєму виступі Віталій Кирилович зазначив: «На передодні свята висловлюю всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість. Впевнений, що і надалі ви гідно нестиме високе звання медичного працівника.   Бажаю всім міцного здоров’я на довгі роки, родинного тепла і затишку, творчої наснаги та нових успіхів у благородній справі»

Кращим працівникам галузі представники влади вручили почесні грамоти і подяки районної державної адміністрації та районної ради.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.